Zespół Kierowniczy Poznaj nas od najlepszej strony

blue-zespol-kier

Karina Ziembińska

Dyrektor Zarządzający

Z branżą badawczą związana od 2006 roku. Posiada ośmioletnie doświadczenie w prowadzeniu i koordynacji projektów dla kluczowych i strategicznych Klientów, w tym od 2010 roku doświadczenie kierownicze. Kompetencje menedżerskie zdobywała i rozwijała poprzez zarządzanie sekcją ICT (Information and Communication Technologies) oraz Działami Badań: Usług i Nowych Technologii oraz Zachowań Rynkowych i Komunikacji.

Od 2014 roku pełniła funkcję Dyrektora Pionu Realizacji Badań w PBS, odpowiadając za sprzedaż, rozwój portfolio oferowanych usług, kontakt z Klientami, budżetowanie projektów oraz funkcjonowanie i rozwój podległych działów, a od 2016 roku objęła stanowisko Dyrektora Zarządzającego w BR, podejmując się wyzwania wprowadzenia, razem ze wspaniałym zespołem pracowników, nowej marki na rynek badawczy.

Prywatnie miłośniczka rywalizacji w każdej postaci. Pasjonatka wszelkich gier planszowych, piłki siatkowej, tenisa oraz biegów z przeszkodami.

Sebastian Stefański

Kierownik Działu Realizacji

Z branżą badawczą związany od 2006 roku. Swoją przygodę z badaniami rynku rozpoczął jako ankieter, kontynuując ją jako specjalista ds. koordynacji projektów i kierownik działu realizacji badań ilościowych. Ma na swoim koncie setki przeprowadzonych wywiadów oraz skoordynowanych projektów.

Prywatnie wielki fan piłki nożnej (ulubione kolory to biały i zielony), rocka progresywnego i literatury rosyjskiej.

Olga Orzechowska

Kierownik Działu CATI/CAWI

Swoją przygodę z badaniami rozpoczęła 2012 roku będąc na trzecim roku socjologii. Początkowo rozwijała swoje kompetencje koordynując, nadzorując i kontrolując pracę ankieterów studia CATI. Następnie trafiła do działu badawczego, w którym pełniła funkcję kierownika projektów mystery client. Poszukując nowych wyzwań ponownie trafiła do działu CATI, w którym do teraz z powodzeniem pełni funkcję Kierownika, nadzorując pracę zespołu oraz kontakt z Klientami.

Prywatnie miłośniczka koncertów muzyki alternatywnej. Jej słabość do czekolady i kawy obrosły już w trójmieście legendą podobnie jak kolekcja niezliczonych lakierów do paznokci.