Zespół KierowniczyPoznaj nas od najlepszej strony

Korneliusz Bzymek

Dyrektor Pionu Realizacji Badań

Zawodowo zajmuje się badaniami od 2006 roku. Rozpoczął jako ankieter telefoniczny, później wspierał zespół badań terenowych, by w końcu trafić do zespołu merytorycznego. Tam poznawał tajniki badań jako badacz, account i kierownik zespołu badawczego. Wrócił do realizacji badań w roli dyrektora. Obecnie nadzoruje pracę zespołów realizacyjnych i dba o potrzeby wszystkich klientów.

Recepta na sukces w pracy, to według niego zespół złożony z ludzi, którzy kochają to, co robią. Prywatnie kibicuje Milanowi i nadal wierzy, że czerwono-czarni wrócą na piłkarski tron Europy. W każdej wolnej chwili spełnia swoje liczne marzenia z dzieciństwa.

Sebastian Stefański

Kierownik Zespołu Badań Terenowych

Z branżą badawczą związany od 2006 roku. Swoją przygodę z badaniami rynku rozpoczął jako ankieter, kontynuując ją jako specjalista ds. koordynacji projektów i kierownik działu realizacji badań ilościowych. Ma na swoim koncie setki przeprowadzonych wywiadów oraz skoordynowanych projektów.

Prywatnie wielki fan piłki nożnej (ulubione kolory to biały i zielony), rocka progresywnego i literatury rosyjskiej.

Olga Orzechowska

Kierownik Zespołu Badań CATI/CAWI

Swoją przygodę z badaniami rozpoczęła 2012 roku będąc na trzecim roku socjologii. Początkowo rozwijała swoje kompetencje koordynując, nadzorując i kontrolując pracę ankieterów studia CATI. Następnie trafiła do działu badawczego, w którym pełniła funkcję kierownika projektów mystery client. Poszukując nowych wyzwań ponownie trafiła do działu CATI, w którym do teraz z powodzeniem pełni funkcję Kierownika, nadzorując pracę zespołu oraz kontakt z Klientami.

Prywatnie miłośniczka koncertów muzyki alternatywnej. Jej słabość do czekolady i kawy obrosły już w trójmieście legendą podobnie jak kolekcja niezliczonych lakierów do paznokci.